Adios FoRuM
"Skibbe'yi Uyarmıştım" 15662218
Adios FoRuM
"Skibbe'yi Uyarmıştım" 15662218
Adios FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafir Hoşgeldin..!

AnasayfaPortal****** KöşesiLatest imagesOyunlarKayıt OlGiriş yap

"Skibbe'yi Uyarmıştım"

YazarMesaj
ultrAslan
Yeni Üye
ultrAslan

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 13
Rep Gücü Rep Gücü : 28138
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/01/09

"Skibbe'yi Uyarmıştım" Empty
MesajKonu: "Skibbe'yi Uyarmıştım"   "Skibbe'yi Uyarmıştım" Kn_bas10Ptsi Şub. 23, 2009 1:54 pm

"Skibbe'yi Uyarmıştım" Feldkamp35

Takımımızın Kocaeli yenilgisi şok etkisi yaratırken, teknik danışmanımız Feldkamp sorumlu olarak Skibbe'yi gösterdi.

Takımımızın, ligin son sıralarında can çekişen Kocaeli karşısında aldığı yenilgi şok etkisi yaratırken, sarı-kırmızılı takımın teknik danışmanı Feldkamp sorumlu olarak Skibbe'yi gösterdi. İlk göreve getirildiği zaman Skibbe'nin "İşime karıştırmam" diyerek aralarındaki gerilimi net bir şekilde ortaya koyduğu Kalli, maç öncesi kadroyu gördüğünde SABAH'a özel açıklamalarda bulundu.

Skibbe'nin sahaya yedek ağırlıklı çıkmasının doğru olmadığını belirten Kalli, "Sahaya tam kadro çıkmalıydı. Hatalı bir kadro seçimi yaptı. Hiçbir takımı küçümsememesi gerekir. Başkan Adnan Polat'la da konuşup Skibbe'yi uyarmasını istedim. Geçen sene Kasımpaşa'ya yenildiğimiz maçı unutmamalı" diyerek hem vatandaşını eleştirdi hem de aralarındaki iletişim sorununu ortaya koydu. Gazetemize bu sözleri söyleyen Kalli, devre arasında yanındakilerden eski milletvekili Rasim Zaimoğlu'na da aynı ifadeleri kullandı.

Skibbe'nin kadro seçiminde en çok eleştirilen nokta ise as oyuncularını yedek oturtup 3'lü savunmayı tercih etmesiydi. Formsuz Mehmet Güven, Ümit Karan, Nonda ve hazır olmayan Kewell'a forma veren Skibbe, ikinci yarıda Arda ve Baros ile maçı çevirmeye çalıştı ama başarılı olamadı.
Kaynak: Sabah

"Skibbe'yi Uyarmıştım"
1 sayfadaki 1 sayfası